serwis@serwisenbio.com.pl
664 192 501

Zamówienie kuriera

Zamówienie kuriera

Urządzenie do naprawy można dostarczyć do naszego serwisu osobiście lub zamówić kuriera, który w bezpieczny sposób dostarczy je do nas. Jeżeli chcą Państwo abyśmy to my zamówili dla Państwa kuriera proszę wypełnić poniższy formularz. Proszę również zaznaczyć czy chcą Państwo wynająć u nas autoklaw zastępczy na czas naprawy (koszt to 310 zł z przesyłką w dwie strony). UWAGA! Ilość autoklawów zastępczych jest ograniczona i nie zawsze są dostępne! Pomimo zaznaczenia takiej opcji w formularzu możemy nie móc zrealizować Państwa prośby. W przypadku naprawy gwarancyjnej, proszę dołączyć kopię faktury zakupu – jest ona podstawą rozliczeń pomiędzy naszą firmą a producentem.

Po wypełnieniu formularza należy:

 • Wydrukować list przewozowy, który otrzymacie Państwo drogą mailową
 • W przypadku wyboru opcji urządzenia zastępczego czekać na kuriera, który przywiezie autoklaw w skrzyni transportowej. Należy wyjąć autoklaw zastępczy ze skrzyni i zapakować Państwa urządzenie wraz z kolorowymi wężykami, przewodem zasilającym, pamięcią USB i Paszportem Technicznym. Następnie nakleić list przewozowy na skrzynię i upewnić się, że zamki w skrzyni są dobrze zamknięte.
 • W przypadku samej wysyłki, należy dobrze zapakować autoklaw w pudło, wraz z kolorowymi wężykami, przewodem zasilającym, pamięcią USB oraz Paszportem Technicznym, nakleić na opakowanie list przewozowy i czekać na odbiór przez kuriera.

  DANE DLA KURIERA DO ODBIORU SPRZĘTU:

  Wybierz z listy poniżej dlaczego wysyłasz do nas autoklaw.

  Aby naprawa została wykonana w ramach gwarancji, wczytaj plik z fakturą zakupu (plik w formacie jpg, pdf lub tiff).

  Autoklaw zastępczy będzie wysłany jeżeli tylko będzie dostępny. Koszt autoklawu zastępczego to dodatkowo 310 zł brutto.

  DANE DO FAKTURY:

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.serwisenbio.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IPARUS sp. z o.o., ul. Pod Sikornikiem 17, 30-216 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem serwis@serwisenbio.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.